Konkurs plastyczny „Jem zdrowo – jem z głową!” to jeden z wielu elementów programu „Jedz z głową”.

Zaprosiliśmy do wykonania prac plastycznych uczniów klas I – III z 38 szkół biorących udział w programie.

Spośród 586 nadesłanych prac komisja konkursowa wybrała 13 – 1, 2 i 3 miejsce oraz 10 wyróżnień.

W wykonaniu prac nie było ograniczeń ani dotyczących formatu, ani metody wykonania. Wyobraźnia dzieci i różnorodność prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Dodatkowo galę uświetnił występ uczniów ze szkoły podstawowej nr 51. W przedstawieniu pt. „O zdrowie dbam” ponad 30 dzieciaków w piosenkach i scenkach dramatycznych opowiedziało o zdrowych nawykach żywieniowych i aktywności fizycznej. Byli wspaniali 🙂