Kolejna aktywna niedziela za nami! 17 maja w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, gwiazda koszykówki – były reprezentant Polski – Marcin Kosiński, poprowadził bezpłatne zajęcia sportowe „Koszykówka na wesoło”, dla uczestników Programu „PoZdro” z Gdyni. Młodzież z 30 rodzin, które biorą regularnie udział w spotkaniach ze specjalistami Fundacji Medicover w ramach Zintegrowanej Opieki Indywidualnej, wraz z osobami towarzyszącymi bawiła się znakomicie, rozwijając zręczność i koordynację.
To było pierwsze z cyklu spotkanie sportowe prowadzone przez Marcina Kosińskiego. Uczestnicy Programu „PoZdro” z Warszawy oraz Lublina już w czerwcu również będą mieli możliwość udziału w treningach prowadzonych przez gwiazdę koszykówki w swoich miastach. Zapowiada się bardzo aktywny koniec roku szkolnego dla uczestników ZOI Programu „PoZdro” z całej Polski!
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia!