28 września podczas Inauguracji III edycji programu „WF z Klasą” realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Medicover miała okazję zaprezentować program PoZdro! oraz pakiet Lekcji Multimedialnych PoZdro! W ramach warsztatu „Moda na zdrowie – o edukacji zdrowotnej, prawidłowym żywieniu i mądrym wprowadzaniu zmian w stylu życia”, uczestnicy spotkania zapoznali się z pakietem lekcji tj. animacjami, scenariuszem dla nauczycieli oraz zeszytami ćwiczeń dla uczniów.
W debacie na temat żywienia w szkole wzięło udział przeszło 150 osób m.in. Adam Korol, minister sportu i turystyki, Joanna Berdzik, wiceminister MEN, a także przedstawiciele szkół uczestniczących w programie „WF z Klasą”. Spotkanie poprowadził Piotr Pacewicz – współinicjator akcji, dziennikarz i publicysta.