15 października w Lublinie, a 20 października w Gdyni odbyły się pierwsze bezpłatne szkolenia z zakresu pracy z pakietem Lekcji Multimedialnych PoZdro! Ich celem jest zaznajomienie nauczycieli szkół gimnazjalnych, w szczególności  nauczycieli biologii, wychowania fizycznego oraz wychowawców klas, z nowoczesnym pakietem edukacyjnym PoZdro! W jego skład wchodzi 11 animacji, zeszyt ćwiczeń dla ucznia oraz scenariusz zajęć lekcyjnych dla nauczyciela.
W szkoleniu wzięło udział blisko 100 nauczycieli i dyrektorów szkół gimnazjalnych. Wszyscy uczestnicy bardzo wysoko oceniali wartość merytoryczną pakietu oraz jego przydatność w zakresie realizacji edukacji zdrowotnej w gimnazjum.
Kolejne szkolenia odbędą się we Wrocławiu i Warszawie.
Więcej informacji: www.po-zdro.pl/our-events/ruszaja-zapisy-na-bezplatne-szkolenia-dla-nauczycieli/