Po bardzo udanych zajęciach we Wrocławiu, zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu PoZdro! w Lublinie oraz ich Rodziny na KickBoxing z Mistrzynią Polski, Joanną Różańską.
Wrzesień już prawie za nami, pora ruszyć się ze szkolnych ławek po pierwszym miesiącu nauki ☺. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla całej Rodziny oraz dużą dawkę pozytywnych emocji!
W niedzielę 9 października będzie okazja aby zrobić pierwsze kroki na ringu – nie może Was zabraknąć!
Do udziału w treningu zapraszamy młodzież z Lublina biorącą udział w Programie PoZdro! wraz z rodzeństwem. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Warto się pospieszyć ☺
Zajęcia odbędą się w K1 Fighting Center, ul. Franciszka Kleeberga 12a w Lublinie. Rozpoczną się o godz. 11.00 i kończą o godzinie 12.30. Zbiórka o godzinie 10.45.
Potwierdzenia udziału u koordynatorki Programu PoZdro! w Lublinie, Agnieszki Skowrońskiej, mailowo: agnieszka.skowronska@medicover.pl, bądź sms na numer +48 519 532 591.