Do „PoZdro!” trafiłam przypadkowo – moja szkoła brała udział w tym Programie. Z biegiem czasu uważam to za cudowny zbieg okoliczności. W ciągu dwóch lat udało mi się schudnąć 15 kg, a po zakończeniu programu zrzuciłam jeszcze 3 kg. Od niemal roku jestem wegetarianką. Razem z „PoZdro!” nabrałam pewności, że znając zasady odpowiedniego odżywiania, mogę tak zmodyfikować swoją dietę, by nie zawierała mięsa i dostarczała mi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Moje schudnięcie to jednak „efekt uboczny”, podobnie jak w reklamach. Najważniejsze jest zdrowie. Łatwiej jest zapobiegać chorobom, na które znamy sposoby. Dzięki zmianom, które wprowadziłam w swoim życiu w związku z uczestnictwem w Programie „PoZdro!”, wyszłam z grupy ryzyka cukrzycy typu 2.