Mikołaje są wśród nas

Wieczorową, śnieżną porą, 20. grudnia, lodowisko Torwar w jednej chwili zamieniło się w aleję mikołajów PoZdro!. W eleganckim szyku 😉 i rodzinnie, Nasi PoZdrowicze w grupie 70. osób (i w sympatycznych czerwonych czapach ☺) wyszli na lodową taflę by pobawić się jazdą na łyżwach.
Sunąć, mknąć, pomykać, brylować, lub dopiero się tego nauczyć ☺ – można było do woli. Także na gwiazdorskie popisy znalazło się miejsce – na samym środku lodowiska. Tu instruktorzy uczyli początkujących łyżwiarzy panować nad nogami wyrywającymi się czasem w skrajnych kierunkach ;), proponowali ćwiczenia, bacznie obserwowali i dawali wskazówki techniczne. Kto znalazł w sobie dość odwagi – mógł nawet popróbować gwiazdorskich piruetów. Przez blisko półtorej godziny zdążyliśmy się i wyjeździć, i zmęczyć, a także podnieść własny poziom szczęścia o kilka stopni. 😉
Przyjemnie spędzony czas upłynął szybko. Niezwykle miłym akcentem były świąteczne życzenia, które otrzymaliśmy od rodzin PoZdro! Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne zajęcia!

Comments are closed.