25 WRZEŚNIA, NAJBLIŻSZA NIEDZIELA – JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! Odważnych Uczestników Programu PoZdro! w Gdyni zapraszamy w tym dniu na nieprzeciętne, bezpłatne zajęcia sportowe pod znakiem szabli, szpady i floretu ☺! Trening poprowadzą specjalnie dla Was wyjątkowe postaci polskiego sportu:
SYLWIA GRUCHAŁA – florecistka, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka olimpijska, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w szermierce, oraz ANNA RYBICKA, srebrna medalistka olimpijska, mistrzyni świata i mistrzyni Europy w szermierce.
Zapraszamy do Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni, ul. Krasickiego 28, http://www.sp18.gdynia.pl/kontakt/. Zbiórka o godzinie 10:30. Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży biorącej udział w gdyńskim PoZdro!, wraz z opiekunami lub osobami towarzyszącymi.
Wymagane obuwie sportowe na zmianę dla wszystkich uczestników (również Obserwatorów na trybunach). Prosimy też o stosowny, sportowy ubiór. Serdeczna prośba o przyniesienie koszulek z logo PoZdro!, jeśli byliście już na naszych zajęciach.
ZAPISY u lokalnej Koordynatorki Programu, Anny Filipiak, pod adresem email: anna.filipiak@medicover.pl. Przy zapisach konieczne jest podanie ilości uczestników. Pamiętajcie, ilość miejsc ograniczona!
POZDRO!WICZE, PRZYBYWAJCIE NA SZLACHETNY POJEDYNEK W IMIĘ ŚWIETNEJ FORMY! Dobra zabawa gwarantowana ☺