Mówią o nas w Lublinie

Kochani! Ciekawi jesteśmy, czy w marcu i w kwietniu, natrafiliście może na PoZdro! w mediach 😉 ? Zespół z Lublina, Agnieszka Skowrońska, specjaliści ZOI, ale przede wszystkim nasi uczestnicy i absolwenci ☺ opowiadali o Pozdro!, m.in. w: TVP 3 Lublin, Radio Lublin, Radio Centrum, Panoramie Lubelskiej, a także na łamach Gazety Wyborczej, Kuriera Lubelskiego, czy Dziennika Wschodniego. Miło nam, że tyle się dzieje, a to jeszcze nie koniec! ☺ Jeśli macie ochotę poczytać, usłyszeć i zobaczyć, m.in. „Jak zdrowe nawyki układają życie”, dlaczego warto zabrać się za zmianę na wiosnę, jak PoZdro! pomaga polubić WF i warzywa – ZACHĘCAMY DO ZAJRZENIA W TĘ ZAKŁADKĘ ☺.
Gościliśmy m.in. w Panoramie Lubelskiej i Poranku między Wisłą i Bugiem. Przedstawione zostały raporty o stanie zdrowia lubelskich nastolatków, mogliście również dowiedzieć się czy lubelskie dzieci jedzą warzywa i owoce, jak to jest z ich aktywnością fizyczną oraz co o Programie sądzą jego absolwenci. To było coś! ☺
– Poranek między Wisłą i Bugiem, 37 minuta: http://lublin.tvp.pl/36637575/3-kwietnia-2018
– Panorama Lubelska, 11 minuta: http://lublin.tvp.pl/36645034/3-kwietnia-2018-g-2100
Ale to nie wszystko!!! Pojawiły się również poradnikowe artykuły w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Wschodnim oraz Kurierze Lubelskim. Liczne porady i wskazówki udzielił psycholog Programu PoZdro! Przekazaliśmy wiele informacji m.in. o tym jak zmienić styl życia oraz swoje dotychczasowe nawyki oraz odpowiedzieliśmy na pytanie – po co nam to wszystko? O swoich doświadczeniach i sukcesach opowiedzieli nasi wspaniali absolwenci Programu PoZdro! w Lublinie.

Mieliśmy przyjemność odwiedzić też Polskie Radio Lublin! Audycja „My rodzice” poświecona była PoZdro! W studio gościli – Agnieszka Skowrońska oraz cudowna rodzina PoZdro!
https://radio.lublin.pl/news/my-rodzice-2196649
Kto z Was nie zdążył zobaczyć, usłyszeć i przeczytać -> zróbcie to TERAZ!!! ☺

Comments are closed.