Od tego roku szkolnego, wraz z kolejnymi edycjami badań w ramach Programu PoZdro!, wystartowały Lekcje Multimedialne PoZdro! Jest to bezpłatny pakiet edukacyjny dla szkół gimnazjalnych, który w nowatorski sposób przekazuje wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Materiały, ujęte w trzy bloki zagadnień, przewidziane są do realizacji 4 godzin lekcyjnych. W skład pakietu wchodzi 11 animacji, zeszyty ćwiczeń dla uczniów oraz scenariusze lekcji dla nauczycieli.
Z pakietu mogą korzystać zarówno szkoły zaangażowane w realizację programu PoZdro!, jak i inne szkoły gimnazjalne, które zgłoszą chęć udziału w lekcjach i wypełnią formularz kontaktowy na stronie:
www.po-zdro.pl/lekcje-multimedialne
W ciągu zaledwie tygodnia od rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń, szkoły w całej Polsce zamówiły już ponad 4 000 zeszytów ćwiczeń. Zapraszamy do realizacji lekcji w Twojej szkole – przygotowaliśmy materiały aż dla 40 000 uczniów!