Fundacja Medicover serdecznie zaprasza uczestników Programu PoZdro! wraz z rodzinami na bezpłatne zajęcia sportowe z Disc Golfem.
Disc Golf to nowa, unikatowa dyscyplina sportu, która od niedawna zagościła również w Polsce. Zapewnia mnóstwo świetnej zabawy z przyjaciółmi oraz rozwija koordynację. Do tego wszystko odbywa się na świeżym powietrzu!
Przyjdź i sprawdź swoją zręczność i celne oko, bądź jedną z pierwszych osób, która będzie miała okazję spróbować tego sportu, trenując pod okiem specjalistów! Na każdego uczestnika czeka mała niespodzianka!
Kiedy?
21.06.2016r. (wtorek)
godz. 18:00 – 20:00

Gdzie?
Park przy Żwirki i Wigury, naprzeciwko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
ZBIÓRKA o godz. 17:50 przy przystanku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w stronę centrum.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj, już dziś potwierdź swój udział!
Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach u Koordynatora Lokalnego Programu PoZdro w Warszawie – Kamili Kaniowskiej : kamila.kaniowska@medicover.pl

Nie wiesz czym jest Disc Golf? Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego z zawodów w Chorzowie:
Trenowały już z nami gwiazdy – między innymi aktorka Anna Dereszowska – Ciebie również nie może zabraknąć!
Zapraszamy! ☺