W najbliższą sobotę, 2 kwietnia, odbędą się pierwsze warsztaty edukacyjne dla rodzin PoZdro! pt. „Dokonaj Zmian- Podaruj Dziecku Zdrowie”.
Zapraszamy uczestników programu wraz z całymi rodzinami w godz. 9.00-13.00 do WenderEDU Business Center, przy ul. św. Józefa 1/3 we Wrocławiu (wejście do budynku znajduje się od strony Odry).
Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z naszymi specjalistami i zadać im pytania m.in. z zakresu zdrowego odżywiania czy sposobów motywowania się do wprowadzania zmian w codziennym życiu. Uczestnicy będą mieli także możliwość wymiany swoich doświadczeń z PoZdro! i nie tylko.

Harmonogram Warsztatów Edukacyjnych
9.00 – 9.45 Alfabetyzacja zdrowia (Katarzyna Kostuch – Koordynator Lokalny Programu PoZdro!)9.45 – 10.25 Otyłość ?! Nie, dziękuję! Mamo, Tato chcę być zdrowy (Monika Seifert – lekarz PoZdro!)
10.25 – 10.40 Przerwa na II śniadanie
10.40-12.00 Zdrowe odżywianie, prawdy, mity i codzienne praktyki (Katarzyna Pabisiak – dietetyk PoZdro!)
12.00-12.10 Przerwa
12.10-13.00 Skuteczna zmiana na drodze do zdrowia (Anna Kohut-Grabska – psycholog PoZdro!)
Czekamy na Was z niecierpliwością! 🙂