Dziękujemy za udział w naszych webinariach.

Od wybuchu pandemii w marcu 2020 Fundacja Medicover zorganizowała 23 darmowe webinaria dla pracowników medycyny szkolnej.

W wydarzeniach udział wzięło ponad 4 184 uczestników z 238 miast z całej Polski, pracujących z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach.

Zakres tematyczny webinariów obejmował zarówno specyfikę pracy w gabinecie pielęgniarskim, pracę w pandemii Covid-19, problemy zdrowotne dzieci i młodzieży, ale też problemy psychiczne uczniów. Webinaria spotkały się z Państwa wielkim zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Spotkania prowadzone były przez najlepszych specjalistów z różnych dziedzin, zarówno medycyny, jak i ratownictwa, fizjoterapii, dietetyki i psychologii. W tym zakresie dziękujemy też za wsparcie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

Cieszymy się, że to co robimy jest dla Państwa pomocne, a po każdym szkoleniu wychodzą Państwo z głową pełną nowych wiadomości i inspiracji do pracy.

Wszystkie webinaria finansowane były z budżetu Programu Elektroniczny System Medycyny Szkolnej, systemu informatycznego do badań przesiewowych uczniów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Życzymy Państwu udanych wakacji, zdrowia i dużo słońca.