Logo Fundacja Medicover

W tę w niedzielę, godz.19, nadstawiajcie uszu – na antenie POLSKIE RADIO LUBLIN zagości Tomasz Bala – Wasz prowadzący z Radu Rowerowego 17.09, którego spotykacie podczas swoich wizyt ZOI, w Lublinie – a jakże 🙂 , oraz Agnieszka Skowrońska, wasz lokalny opiekun. Porozmawiamy o stylu życia młodego pokolenia. Audycja Obywatel PL. BĘDZIE CIEKAWIE!
Tomasz Bala, Specjalista Aktywności Fizycznej Programu PoZdro! w Lublinie:
Od 25 lat uprawiam sport, na początku lekkoatletyka, a później zająłem sie kolarstwem.
Mój sezon dzieli się na dwie części. Sezon letni to starty na wyścigach szosowych „elity” i reprezentowanie kraju na wyścigach tandemowych (należę do kadry).
Druga część sezonu to wyścigi przełajowe, zaczynam na jesieni i kończę w połowie stycznia zaliczając 20-25 startów.
Na szosie krótko ścigałem się za granicą (Karaiby), a później, po powrocie, zająłem się trenowaniem innych (2010).
W tandemach w tym roku zdobyłem 6 medali Mistrzostw Polski i srebro na Pucharze Świata na Słowacji.
Przełaj -ubiegły rok 6 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w elicie.
Trenuję dużo ludzi i trochę znanych zawodników …

Zapraszamy na spotkanie z tym fantastycznym sportowcem przy radiowym odbiorniku 01.10 i, już osobiście, podczas waszych wizyt w gabinecie PoZdro!