7 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2, wystąpiła jedna z naszych PoZdro! Rodzin – Janek Gozdek z mamą, Panią Małgorzatą Gozdek oraz doktor Monika Lech, lekarz pediatra i diabetolog, członek Rady Konsultacyjnej programu PoZdro!
Wraz z prowadzącymi program, Moniką Zamachowską oraz Michałem Olszańskim, rozmawiali o tym, jak sami możemy zapobiegać zachorowaniu na cukrzycę typu 2, nazwaną już oficjalnie epidemią naszych czasów.
Janek jest prawdziwym ambasadorem programu PoZdro! i może pochwalić się dużymi sukcesami w swojej pracy nad zmianą nawyków na zdrowsze! 🙂 Choć nie było łatwo udało mu się m.in. odstawić słodkie napoje i słodycze, a dzięki wprowadzonej aktywności fizycznej jego wydolność jest teraz bardzo dobra.
Naszym superbohaterom serdecznie gratulujemy występu i dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami.
Zapraszamy do obejrzenia materiału: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/24794564/cukrzyca-choroba-xxi-wieku-jak-jej-zapobiegac
tvp2-pytanie-na-sniadanie