Do Programu PoZdro! dołączył Wrocław. Miasto Spotkań stało się czwartym miastem na mapie zdrowia Fundacji Medicover. W dniu 24 września, w Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu, odbyła się konferencja prasowa, podczas której nastąpiło podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy między Prezesem Fundacji Medicover, Marcinem Radziwiłłem i Dyrektorem Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Wrocław, Jarosławem Delewskim.
Cieszę się, że we Wrocławiu będzie realizowany nowy program prozdrowotny – powiedział Jarosław Delewski, Dyrektor Departamentu EdukacjiMamy wiele projektów prozdrowotnych kierowanych do dzieci i młodzieży i przykładamy do nich dużą wagę. Program ProZdro! Uzupełnia ofertę miasta i jestem pewny, że mając wsparcie w postaci Programu PoZdro! i Fundacji Medicover, jeszcze lepiej zadbamy o zdrowie naszej młodzieży. Zachęcam rodziców do wyrażania zgód na badania przesiewowe w szkołach.
W konferencji wzięli tez udział: Anna Filipiak, Koordynator Lokalny Programu PoZdro! w Gdyni oraz Jakub Grabowski, Koordynator Lokalny Programu we Wrocławiu.  Miasto reprezentowała ponadto Joanna Nyczak, Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych. We Wrocławiu ponad 4000 dzieci może zostać objętych badaniami przesiewowymi!
W tym samym dniu odbyło się także spotkanie z dyrektorami wrocławskich gimnazjów.