Niesamowita grupa, ponad 120 śmiałków – uczestników Programu PoZdro! wraz ze swoimi rodzinami stawiła się w niedzielny, bardzo mroźny poranek 4.03.2018 r. w Bulderowni Groto we Wrocławiu. A wszystko po to, aby spróbować swoich sił i zrobić pierwsze kroki na ściance wspinaczkowej, przy asyście instruktorów oraz specjalnego, atestowanego materaca. Każdy uczestnik zajęć, mógł spróbować swoich sił wspinając się po kolorowych kamykach, łącznie na 17 różnej trudności trasach przygotowanych specjalnie na potrzeby zajęć PoZdro!
Było wesoło i energetycznie! ☺
Była także możliwość wzięcia udziału w różnych zawodach. Ćwiczyliśmy w dwóch grupach. Na zakończenie zajęć sprawdziliśmy naszą siłę przeciągając linę.
Kto wygrał? Wygrali WSZYSCY, którzy przyszli i wzięli udział w zajęciach – aktywnie spędzając czas ze swoimi rodzinami w bardzo pozytywnej atmosferze. ☺
Specjalnie podziękowania za organizację wydarzenia dla https://www.facebook.com/BulderowniaGroto/
[embedsocial_album id=”167d9a0846515ac22f686fd4d4786205c132dbf7″]