W listopadowym wydaniu magazynu „Sygnał”, pojawi się artykuł dotyczący pakietu edukacyjnego, opracowanego przez Fundację Medicover dla 40 000 uczniów pierwszych klas szkół gimnazjalnych. 'Lekcje Multimedialne PoZdro!’, bo o nich mowa, w przystępny i ciekawy sposób przekazują wiedzę  na temat zdrowego stylu życia. Prowadzący pilotażowe lekcje nauczyciele, potwierdzają również, iż praca z materiałami dydaktycznymi PoZdro! jest łatwa, intuicyjna i nie wymaga z ich strony dodatkowego przygotowania.
„Sygnał” to magazyn branżowy, podejmujący tematykę nowoczesnej edukacji i skierowany głównie do nauczycieli oraz wychowawców. Dostarcza informacji o nowościach, innowacjach edukacyjnych, a także wskazuje kierunki rozwoju polskiej i światowej edukacji.  Jest on dostępny w wersji drukowanej, a także elektronicznej.
Zajawkę listopadowego artykułu znajdziesz tutaj: