Rajd rowerowy, warsztaty karate, trening kickboxingu i bezpłatne badania profilaktyczne – zapraszamy do obejrzenia relacji z finału naszej letniej akcji „Stań się PoZdro! aktywny!” w Lublinie.
Ponad 300 osób sprawdziło bezpłatnie stan swojego zdrowia, a ponad 40 wzięło udział w rajdzie rowerowym, który w eskorcie policji przejechał 6 września br. ulicami Lublina. Tak wyglądał finał letniej akcji 'Stań się PoZdro! aktywny!’ Fundacji Medicover i Miasta Lublin.
W ramach wydarzenia odbył się bezpłatny rajd rowerowy dla uczestników PoZdro! z Lublina oraz ich rodzin. Ponad 40 osób pokonało trasę 13 km m.in. na rowerach miejskich, specjalnie w tym dniu udostępnionych przez Oficera Rowerowego. Wszyscy chętni, mieli w tym dniu również okazję wziąć udział w zajęciach karate z mistrzem świata, Danielem Iwankiem, a także mistrzynią kickboxingu, Joanną Różańską.