WOW! Że Wy będziecie tak skakać? Że przyjdzie 85 rodzin? Że rodzice będą bawić się jak dzieci ? To nie przypuszczaliśmy 😉 Na zajęciach sportowych w Parku trampolin JumpWorld (WROCŁAW, Tarnogaj) hulało z nami sportowo i radośnie aż….181 osób! 27 listopada niniejszym zapisuje się dumnie i wyjątkowo na kartach historii PoZdro!
Dwie grupy, 4 stacje ćwiczeń – siatkówka, kosz, zbijaki, gąbki i taniec z taśmami 😉 Daliście radę! Atmosfera nieziemska, trampoliny pękały w szwach. Co więcej, choć pierwsza grupa zaczęła trening już o 8.30, to stawiło się aż.. 104 uczestników! W niedzielę! Serio. Jesteście niesamowici. Wielkie podziękowania za chęć pobudki i aktywność godną podziwu. Kto był ten nawet dostał gumę ☺. Do ćwiczeń. A teraz dla wszystkich mamy zdjęcia. Więcej fotek na FP Jump World. Jumpiii!!!!