Zapraszamy do obejrzenia wyczekiwanego przez Was z niecierpliwością filmu z warsztatów kulinarnych PoZdro!, które odbyły się w czerwcu w Gdyni, Lublinie i Warszawie! Ponad 100 uczestników, łącznie 8 godzin gotowania, przeszło 1500 wydanych porcji pysznych i zdrowych dań! Młodzież PoZdro! poradziła sobie z zadaniem wzorowo.
Fundacja Medicover wraz z Insytutem Żywienia i Rozwoju Eligo postanowiła wyróżnić najbardziej zaangażowanych uczestników programu PoZdro! Gimnazjaliści w ramach nagrody za wysiłek wkładany w zmianę codziennych nawyków oraz osiągane sukcesy, mieli okazję przekonać się w praktyce, że gotowanie zdrowych potraw może być łatwe, przyjemne i naprawdę pasjonujące. Zobaczcie efekty ich pracy: