Za nami kolejne bezpłatne zajęcia sportowe  dla uczestników programu PoZdro! z Gdyni. Wzorem poprzedniego roku, spotkaliśmy się na Lodowisku Miejskim  przy ulicy Bema 33.
Formuła treningu sprawdziła się i tym razem w 100 procentach. To była pełna zabawy i bardzo aktywna środa. W zajęciach na ślizgawce wzięło udział prawie 100 uczestników.  Gimnazjaliści przyszli z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi, aby spędzić popołudnie jeżdżąc na łyżwach.
Zajęcia poprowadził Bartłomiej Wróbel – trener I klasy hokeja na lodzie oraz były zawodnik ekstraligowej drużyny Energa Stoczniowiec Gdańsk.
Wszystkim, którzy stawiali na lodzie pierwsze kroki towarzyszyła Ilona Przekwas, Specjalista Aktywności Fizycznej oraz Anna Filipiak, Koordynator Programu PoZdro! w Gdyni.
Fundacja Medicover pragnie podziękować wszystkim przybyłym rodzinom za wspaniałą atmosferę i dużo pozytywnej energii. Dziękujemy również Urzędowi Miasta Gdynia, który udostępnił nam taflę lodowiska na czas trwania zajęć oraz Młodzieżowemu Domowi Kultury i obsłudze lodowiska za pomoc przy organizacji wydarzenia.
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach sportowych! PoZdro!