Rodzicu, przebadaj bezpłatnie swoje dziecko!

To ostatnia szansa na wzięcie udziału w badaniach przesiewowych Programu „PoZdro!” Fundacji Medicover w Gdyni. Zapraszamy do wysłauchania szczegółow na temat akcji w nagraniu dla Radio Gdańsk.
Serdecznie zapraszamy uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z Gdyni na dwa dodatkowe terminy badań przesiewowych. Aby wziąć udział w bezpłatnych badaniach, wystarczy zgoda opiekuna.
Badania przesiewowe odbędą się w Centrum Medicover Sea Towers w Gdyni przy ul. Hryniewickiego 6/4, w budynku Sea Towers następujących terminach:

  • 14 marca 2016, poniedziałek, 17.00 – 20.00
  • 22 marca 2016, wtorek, 16.00 – 20.00

Badania są w pełni bezpłatne, nieinwazyjne, trwają około 20 minut i obejmują: badania wzroku, postawy ciała, sprawności krążeniowo-oddechowej, masy i składu ciała.
Dodatkowe terminy zostały wprowadzone z myślą o uczniach, którzy nie byli obecni podczas poprzednich badań w swoich szkołach. Przypominamy, że jest to już trzecia i zarazem ostatnia edycja programu PoZdro! w Gdyni. Tym samym jest to ostatnia szansa na wzięcie udziału w bezpłatnych badaniach!
Zapraszamy wszystkich uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z rocznika 2015/2016, którzy nie mieli jeszcze okazji wzięcia udziału w badaniach przesiewowych w ramach Programu „PoZdro!”
Nasze zdrowie zależy w 70% od nas samych. Sprawdź stan zdrowia swojego dziecka!
Formularz zgody dostępny jest na stronie Programu „PoZdro!”: www.po-zdro.pl
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Fundacji Medicover za pośrednictwem poczty elektronicznej:anna.filipiak@medicover.pl lub telefonicznie: 500 900 777 (od wt. do pt. w godz. 12.00 – 20.00 oraz w sob. w godz. 10.00 – 14.00)

Comments are closed.