Zespół Fundacji Medicover oraz Rugby Club Arka Gdynia ma przyjemność zaprosić młodzież biorącą udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! wraz z rodzinami na bezpłatne zajęcia sportowe na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Tym razem pod okiem trenera młodzików RC Arka Gdynia – Pawła Dąbrowskiego, poznamy podstawowe zasady gry w rugby i będziemy się świetnie bawić!
Chcesz spróbować nowej dyscypliny sportowej? Serdecznie zapraszamy do zabawy!
KIEDY I GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

• 21 czerwca 2016 ( wtorek)
  • Zajęcia odbywają się w godzinach 17.30 – 18.45. Zbiórka o 17.30
  • Narodowy Stadion Rugby
    Ul. Kazimierza Górskiego 10
    81-304 Gdynia

W zajęciach może brać udział młodzież biorąca udział w PoZdro! wraz z opiekunami, osobami towarzyszącymi. Przy zapisach konieczne jest podanie ilości uczestników. Udział w zajęciach jest bezpłatny
Prosimy o stosowny, sportowy ubiór na zajęcia, wygodne obuwie sportowe
Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach u Koordynatora Programu PoZdro! w Gdyni – Anny Filipiak: anna.filipiak@medicover.pl
Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z zajęć!