Zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny na bezpłatne  zajęcia sportowe w dniu 3 kwietnia (niedziela) do Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 18, ul. Krasickiego 28 w Gdyni.
Tym razem zapraszamy na trening ‘dziewczyny kontra chłopaki’  pod okiem doświadczonych trenerów.
Dziewczęta zapraszamy na zajęcia z unihokeja, podczas których będziemy wzmacniać całe ciało oraz poprawiać wydolność fizyczną. Chłopaków natomiast zapraszamy na trening halowej piłki nożnej.
Nie może Was zabraknąć na zajęciach!
Informacje organizacyjne:

• Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia (niedziela)
  • Miejsce zajęć: Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni, ul. Krasickiego 28 (Dzielnica Kamienna Góra)
  • Rozpoczęcie zajęć z UNIHOKEJA o godz. 11.00 – 12.15 (grupa dziewcząt)
  • Rozpoczęcie zajęć z HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ o godz. 12.15 – 13.30 (grupa chłopaków)
  • Czas trwania zajęć ok. 75 minut
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny
  • Zapraszamy na zajęcia młodzież z osobami towarzyszącymi – rodzice, rodzeństwo, przyjaciele
  • Ilość miejsc na zajęciach ograniczona

Prosimy o stosowny ubiór na zajęcia, wygodne buty na zmianę. Rodzice, którzy będą obserwatorami zajęć, proszeni są również o zmianę obuwia na sportowe.
Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach u Koordynatora Lokalnego Programu PoZdro w Gdyni – Anny Filipiak, email: anna.filipiak@medicover.pl