Są, kochane Święta.. Niech więc będą tak niezwykłe i bliskie sercu, jak jeszcze nigdy. Radosne. Pyszne i ulubione, gdy pachną lasem, miłością, śmiechem i domowym ciepłem. Niech ogrzeją Was na cały kolejny rok i wypełnią go wyjątkowymi chwilami, niosąc radość z pasji i z, nawet najdrobniejszych, sukcesów. Tego co najpiękniejsze i najzdrowsze, Wam, Waszym Rodzinom, życzy zespół Fundacji Medicover. Dziękujemy Wam za ten wspólny rok i radość z każdego spotkania.
Do zasłuchania, z dedykacją dla Was, autorski utwór MEDI-COVER BAND – zespołu, który tworzą pracownicy Medicover, z wielką pasją do muzyki:

Wszystkie środki zebrane w ramach projektu oraz podczas koncertów zespołu, przekazywane są na cele charytatywne, głównie muzykoterapię w szpitalach. Inicjatywie patronuje Fundacja Medicover. NIEZWYKŁYCH ŚWIĄT!