Mistrzowie Europy w Futbolu Amerykańskim poprowadzą we WROCŁAWIU pełny wrażeń trening dla uczestników PoZdro! – 1 kwietnia (sobota) – to nie żart 🙂 Nauczycie się podstawowych rzutów, łapania, techniki, zasad ataku, obrony i strategii gry. Będą mini gry, „zrywanie flagi”, ciekawostki i dzika 🙂 zabawa! Zawodnicy, ubrani w profesjonalne stroje, opowiedzą o futbolu i swoich początkach na boisku.
MIEJSCE: HALA Wielofunkcyjna Chełmońskiego 43 (teren Uniwersytetu Przyrodniczego.)
SZCZEGÓŁY: Koordynator Lokalny, Katarzyna Kostuch – katarzyna.kostuch@medicover.pl. Liczba miejsc ograniczona! Koszulki PoZdro! baaardzo mile widziane 🙂 Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 23 marca. Do zobaczenia! Udział w zajęciach jest bezpłatny.