5 czerwca we Wrocławiu odbyły się pierwsze zajęcia sportowe dla uczestników programu PoZdro! oraz ich rodzin.
W niedzielne, słoneczne przedpołudnie frekwencja naprawdę dopisała – aż 109 osób ćwiczyło szermierkę na Stadionie Olimpijskim pod bacznym okiem trenera – szpadzisty Tomasza Motyki, medalisty Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 🙂 Rozgrzewka w plenerze, testy na refleks i zręczność, podstawowe kroki na macie oraz turniej na szable to tylko niektóre elementy treningu. Każdy znalazł coś dla
siebie – zarówno kilkulatkowie, jak i dziadkowie przybyli wraz z uczestnikami mogli spędzić ten czas aktywnie. Ćwiczenia były dostosowane do każdej grupy wiekowej.
W imieniu Fundacji Medicover bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne już jesienią 🙂 Wiemy, że to była dla Was tylko rozgrzewka – po takim starcie już nie możemy się doczekać następnego spotkania! 😉 PoZdro!