Trenuj z głową! – 30 dniowy treningowy challenge ze specjalistami PoZdro!

Konieczność pozostania w domu bardzo ogranicza. Czy rozpiera Was energia, która nie znajduje ujścia? A może wręcz przeciwnie, brak ruchu powoduje u Was apatię i niechęć do działania? Przybywamy z pomocą 😊

Zapraszamy wszystkich na zajęcia sportowe prowadzone przez wybitnych sportowców w ramach akcji „Trenuj z głową”, realizowanej przez Fundację Medicover. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń na żywo, na Facebook PoZdro w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8:30. Startujemy 20 kwietnia i będziemy z Wami aż do końca czerwca. Jeżeli przegapicie trening lub będziecie chcieli go powtórzyć – nie ma sprawy! Znajdziecie go tutaj Lub zajrzyjcie na FB PoZdro


Poznajcie naszych trenerów:

Poniedziałki – trening dla całej rodziny! Ogólnorozwojowe ćwiczenia dynamiczne – Joanna i Krzysztof Staniszewscy – miłośnicy aktywności fizycznej i rodzice rozbrykanej trójki maluchów. Asia trenerka pływania, aquacyclingu i miłośniczka triathlonu. Krzysiek wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman na dystansie 1/2. Razem tworzą zgrany duet jako rodzice i sportowcy.

Środy – trening połączony z zabawą – rozciągamy i wzmacniamy mięśnie rąk i nóg, ale przede wszystkim trzymamy gardę! Joanna Różańska zdobywczyni Pucharu Świata, 6- krotna Mistrzyni Polski, trenerka sekcji kickboxingu, pedagog, nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka gimnastyki korekcyjnej, terapeutka bilateralnej integracji, kaskaderka filmowa.

Piątki – ćwiczenia na brzuch i plecy – siedzisz całe dni przy komputerze? Te ćwiczenia wzmocnią mięśnie i odciążą Twój kręgosłup. – Tomasz Bala – kolarz przełajowy i tandemowy, trener kolarstwa i trener personalny. Reprezentant Polski i utytułowany zawodnik w Kadrze Narodowej, m.in. zdobywca złota w Pucharze Europy w 2019 r. w Czechach, srebra w Pucharze Europy w 2019 r. na Słowacji, 6. miejsca na Mistrzostwach Świata w 2018 r. we włoskim Maniago w tandemach, w przełajach – należy do pierwszej dziesiątki zawodników „elity” Polski. Pasjonat treningu – w tygodniu przejeżdża 600-700 km.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Razem odzyskamy siły, harmonię, wzmocnimy nasze mięśnie i odporność!

Comments are closed.