Serwus, młodzieży PoZdro! z Wrocławia ! 🙂 ODSŁUCHAJCIE ZAPROSZENIE! 17.09, Wice Mistrz Olimpijski z Pekinu, szpadzista – Tomasz Motyka​ – zaprasza Was na trening, który dla Was poprowadzi. Równocześnie, dla chętnych rodziców – CIEKAWE WARSZTATY Z PSYCHOLOGIEM.
ZOBACZ ZAPROSZENIE!

Na zajęcia sportowe zapraszamy całe rodziny uczestniczące w PoZdro! we Wrocławiu. A czekają Was:

• wspólna rozgrzewka z elementami zabaw szermierczych
  • podział na stacje szermiercze
  • turniej na szable (play OFF)

Powalczymy w dwóch porannych grupach na Wielofunkcyjnej Hali Sportowej, Sala Szermierki, ul. Mickiewicza 94-96, obiekt AWF-u. Obowiązkowy strój sportowy, obuwie na zmianę.. no i dobry humor, my swój zabierzemy 🙂 !
Chcesz spróbować? Podejmiesz wyzwanie? Czekamy na Was w świetnych, pozytywnie bojowych nastrojach 🙂 Miło Was będzie ZNÓW widzieć 🙂
DLA CHĘTNYCH RODZICÓW KTÓRZY NIE BĘDĄ ĆWICZYĆ, PRZYGOTOWALIŚMY SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM: wymiana doświadczeń między rodzicami, komunikacja z młodzieżą, jak radzić sobie z okresem buntu wśród młodzieży 🙂 , tematy wskazane przez rodziców. Serdecznie POLECAMY!!!!
Szczegóły, zapisy, potwierdzenia przybycia – do dnia 15.09 u Katarzyny Kostuch: katarzyna.kostuch@medicover.pl.
Brak potwierdzenia oznacza rezygnację.
Ps. Wjazd na teren Stadionu Olimpijskiego płatny 3 zł na cały dzień.
Osoby posiadające koszulki PoZdro! proszone są o ich założenie.
ZAPRASZAMY!