tigerWiosną trzeba wyglądać 🙂 ! W sobotę 8.04 czas na trening PoZdro! – bezpłatnie – w klubie fitness Tiger Gym GDYNIA! Tym razem, dla Was, dwie wersje do wyboru – 4STREATZ® lub TRENING FUNKCJONALNY.
Czekamy na Was w Centrum Handlowym Riviera (parter), ul. Kazimierza Górskiego 2. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników Programu PoZdro!, z 1 osobą towarzyszącą.
Zgłoszenia do konkretnych grup (będzie ich 4) zbiera do czwartku 6.04 Anna Filipiak, Koordynator Lokalny PoZdro! w Gdyni: tel.+48 519 532 421, anna.filipiak@medicover.pl
A co Was konkretnie czeka?

4STREATZ®

To wyjątkowe połączenie tańca i fitnessu. Uczestnicy otrzymują dawkę dynamicznej zabawy, na którą składają się ruch, prostota i radość. Nieskomplikowany układ kroków w połączeniu z motywującą muzyką i pozytywną energią. Kombinacja kroków znanych z salsy, hip-hopu, house’u, jazzy i klasycznego aerobiku gwarantuje oszałamiające taneczne przeżycia. 4STREATZ® łączy efektywny trening interwałowy ze współczesnym dance aerobikiem. Non stop FUN, Music, Dance, Fatburning. Proste kroki, nieskomplikowana choreografia, spalanie kalorii.
TRENING FUNKCJONALNY z ELEMENTAMI TIGER CROSS
Taki rodzaj treningu wpływa pozytywnie na poprawę koordynacji ruchowej i stabilizacji stawów, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji podczas ćwiczeń. Korzyści wynikają głównie z tego, że trening kładzie nacisk na naturalne zdolności ciała w ruchu w trzech anatomicznych płaszczyznach. Dodatkowo elementy treningu Tiger Cross pozwolą popracować nad szybkością, wytrzymałością, zwinnością, elastycznością, siłą, równowagą i koordynacją.
Kochani! Żeby dobrze wyglądać, trzeba nad tym popracować 🙂 ! Więc przybywajcie! Pomęczymy się razem 🙂 .