To, że jesteście waleczni każdy wie! A na pewno my i szpadzista Tomasz Motyka 🙂 Po zajęciach sportowych pod znakiem szabli i PoZdro!, z medalistą igrzysk olimpijskich w Pekinie w turnieju drużynowym, nikt nie może mieć już żadnych wątpliwości! Można to nawet zobaczyć – bo MAMY ZDJĘCIA!
70 osób, w dwóch grupach, dzielnie garnęło się do pojedynków 17.09. Tak, tak, bo teorię przekuliśmy w praktykę, stając na treningu do przyjacielskiego, acz jednak ambitnego, turnieju na szable (play OFF). Nowy sprzęt szermierczy przypadł do gustu i dzieciom i dorosłym, a miejsce – Stadion Olimpijski – zobowiązywało 🙂 Dla niektórych były to pierwsze zajęcia z PoZdro! – mamy nadzieję, że Wam się podobało!
Bo działo się niemało. Wspólna rozgrzewka z elementami zabaw szermierczych, podział na 10 treningowych stacji, wyrabiających kolejno inne partie mięśni oraz umiejętności. Na koniec, konieczna rozgrzewka uwieńczyła dzieło 🙂 A jeżeli rodzice tylko mieli chęć, mogli wziąć udział w interesujących, z „życia nastolatka wziętych”, warsztatach z psychologiem, które „rozegrały” się równocześnie z treningiem. Cieszymy się, że tak chętnie bierzecie w nich udział!
Ogromne PoZdro! i do następnego razu 🙂