Data: Środa, 14 Października 2020

Czas: 11:00

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla dzieci klas I-III. Sprawi on, że zaciekawi je temat zdrowego odżywiania. Być może odkryją w sobie żyłkę wielkiego szefa kuchni?
Póki co, po udziale w warsztacie z pewnością zdołają zaskoczyć rodziców bardzo praktycznymi wskazówkami kulinarnymi, a na zakupach zadziwią wiedzą na temat etykiet produktów spożywczych.

Będzie też konkurs „Zdrowy prezent dla mojego nauczyciela” – BO TO DZIEŃ ICH ŚWIĘTA. Niecierpliwie czekamy na pomysły młodych uczestników naszych warsztatów!

Prezenter: Beata Rutkowska – Dyplomowany dietetyk, który łączy zawód z pasją. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty kulinarne oraz edukacyjne dla dzieci i dorosłych, gdzie zaraża radością gotowania, a także potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie. Wspierając różnorodne projekty edukacyjne, w tym „Jedz z Głową”, dba o prawidłową dietę dzieci w lubelskich żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych.