Warsztaty YOUTUBOWE z Wroobelkiem – FILM!

W ramach kampanii społecznej PoZdro! z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą 14 listopada 2017 r. uruchomiliśmy specjalną platformę internetową dla młodzieży: www.ddob.com/pozdro. Jak pamiętacie, przygotowaliśmy specjalny konkurs na najlepszy filmik na YT przekonujący do zdrowych nawyków. W nagrodę, 4 wybrańców zaprosiliśmy na profesjonalne, studyjne warsztaty youtubowe z Wroobelkiem (Weroniką Szymańską).
Dwudniowe warsztaty miały miejsce w lutym bieżącego roku w Warszawie w Profesjonalnym Studio Daily Dose of Beauty (DDOB). Pierwszy dzień pełen był praktycznych porad i wskazówek. Wroobelek opowiedziała naszym zwycięzcom historię swojego kanału, podzieliła się wieloma poradami i wskazówkami – jak zacząć nagrywać oraz jak prowadzić swój kanał. Warsztaty zawierały w sobie również wartościowy, praktyczny aspekt – obsługę sprzętu, ustawienie kamer i światła. Nie zabrakło również części poświęconej wymianie swoich wrażeń, opinii i doświadczeń, a także inspirujących rozmów uczestników o ich patentach na zdrową, codzienną aktywność. Dzięki temu mogliśmy się wzajemnie poznać i dowiedzieć czegoś ciekawego o sobie, swoim trybie życia, tym co dzieje się wokół nas. ☺
Drugi dzień warsztatów był niezwykle emocjonujący i wyczekiwany przez naszych 4 zwycięzców. Mieli oni szansę uczestniczyć w nagraniu profesjonalnego spotu dla PoZdro! Poszło im MEGA i baardzo profesjonalnie!
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z warsztatów ☺ A premiera spotu – już wkrótce 😉

Comments are closed.