Mija kolejny rok, przed nami piękne, rodzinne Święta. Już czwarty rok mieliśmy szansę wspierać Was i rozmawiać z Wami w ramach spotkań w PoZdro! o tym, co mogłoby Wam pomóc w pracy nad Waszym zdrowiem i kondycją. Z całego serca gratulujemy Wam, bo wiemy, ile trudu wkładacie każdego dnia w zmianę nawyków, dzięki czemu możecie odmieniać swoje życie na zdrowsze i pełniejsze.
Mamy nadzieję, że dla Was ten rok także był czasem dobrych decyzji, pozytywnych przemian oraz rozwoju osobistego. Z otwartego serca, Wspaniałym Rodzinom PoZdro! życzymy pełnej wzajemnego skupienia i ciepła obecności podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wspierających więzi rodzinnych, sukcesów oraz spełnienia Waszych potrzeb i pragnień w Nowym Roku.
Aż trudno w to uwierzyć, jednak od początku trwania Programu, do 2018 roku, już …46 000 razy spotkaliśmy się z Wami w gabinetach Specjalistów podczas Zintegrowanej Opieki Indywidualnej 🙂 . W miastach, gdzie działa(ł) Program: Gdyni, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu, przychodziliście licznie na rodzinne zajęcia sportowe PoZdro! (skorzystało z nich już ponad 5000 osób), warsztaty edukacyjne (mieliśmy przyjemność gościć na nich już prawie 3000 osób), rozmawialiśmy o swoich doświadczeniach w Klubie Rodzica.
To dla nas ogromnie budujące i obiecujemy, że niezmiennie będziemy się starać, aby udział w Programie przyczyniał się do Waszych indywidualnych osiągnięć. Mamy nadzieję, że tegoroczne zajęcia sportowe, takie jak m.in. JUST DANCE, które dla Was przygotowaliśmy, szereg różnego rodzaju treningów, były dla Was pozytywnym, pamiętnym doświadczeniem i uczestnicząc w nich, dobrze się bawiliście.
Z nowości w PoZdro!, staraliśmy się też zaproponować Wam jeszcze ciekawsze, praktyczne warsztaty, np. w ramach Klubu Rodzica, zasobne w wiedzę wspierającą w budowaniu empatycznej komunikacji w rodzinie. Bo to co mówimy, może zmieniać świat!, także ten rodzinny 🙂 . Dla nas priorytetem jest kontakt z Wami, uważamy, że potrzeby wszystkich Was są bardzo ważne. To będzie kluczem dla naszych działań w PoZdro! również w nowym roku, będziemy słuchać Was bardzo uważnie 🙂 .
Dla PoZdro! i Fundacji Medicover, minione 12 miesięcy to także był czas nowych wyzwań, takich jak powołanie projektu ESMS – Elektronicznego Systemu Medycyny Szkolnej. Nowatorski Program do usprawnienia szkolnych badań przesiewowych, który chcemy udostępniać pielęgniarkom szkolnym i szkołom podstawowym, zbudowaliśmy na bazie spuścizny po PoZdro!. Oparliśmy go o doświadczenia i narzędzia stosowane dotychczas w Kompleksowej Analizie Zdrowotnej PoZdro!, w której również mieliście możliwość uczestniczyć przystępując do Programu. ESMS zacznie wkrótce działać w Gdyni. Więcej na jego temat dowiecie się dzięki stronie: www.esms.fundacjamedicover.pl.
I choć w 2019 roku Program PoZdro! będzie powoli dobiegał końca w Warszawie i Lublinie (we Wrocławiu funkcjonując do 2020 roku), to mamy zamiar przygotować dla Was jeszcze niejeden wciągający trening z Mistrzem i wiele innych, interesujących spotkań!
Na koniec, zachęcamy Was do przeczytania trzech przykładów historii sukcesów Młodzieży PoZdro!:

Mamy nadzieję, że będą one dla Was ciekawą lekturą na Święta 🙂 oraz inspiracją.
Przyjmijcie od nas serdeczne PoZdrowienia!
Zespół Programu PoZdro! i Fundacji Medicover