Są dowody 😉 – czyli ZDJĘCIA J Pomimo pierwszego silnego mrozu, wrocławscy PoZdrowicze nie zawiedli i BARDZO licznie zjawili się na wyczekiwanych zajęciach tanecznych z grą Just Dance, 18.11.2018! Blisko 150 osób sprawdziło swoje poczucie rytmu, wytrzymałość i gibkość, tańcząc do muzycznych hitów 2018 roku.
Zajęcia poprowadził zaprawiony w parkietowych bojach tancerz – @Paweł Borówka. Choć układy proponowane przez twórców Just Dance nie należały do najłatwiejszych, wszyscy uczestnicy zajęć walczyli do końca, świetnie się przy tym bawiąc – padły nawet prośby o bis! 🙂 Ulubionym utworem Wrocławian okazała się kompozycja Eda Sheerana.
Wrocław! – dziękujemy Wam za zaangażowanie, które przerosło nasze oczekiwania! Czekamy na Was na kolejnych zajęciach sportowych PoZdro! już w styczniu :)[embedsocial_album id=”0b009c99b3ceaffe71d334a23c3da4f9d1230932″]