Jak stać się gwiazdą Youtuba? Wygraj warsztaty z Billie Sparrow w profesjonalnym Studio DDOB oraz udział w spocie! Nakręć krótki materiał VIDEO, w którym pokażesz jak zachęcić innych do zdrowego stylu życia! Do wygrania również deskorolki Fisha! Konkurs trwa do 5 grudnia.
Po raz drugi już łączymy siły z youtuberami DDOB i ogłaszamy ŚWIETNY KONKURS!  WYGRAJ WARSZTATY YOUTUBOWE I UDZIAŁ W SPOCIE VIDEO! ????  ????  ????
Poszukujemy 5 osób, które zaprosimy do studio w Warszawie na warsztaty video z Billie Sparrow. Co więcej, wybrane osoby wystąpią w spocie dla PoZdro! Dla kolejnych 5-ciu wyróżnionych mamy mini – deskorolki Fisha!
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE na stronie www.ddob.com/pozdro
Zadanie jest banalnie proste. Jedyne, co musisz zrobić, to nakręcić i przesłać krótki amatorski filmik video (minimum 30 sekund), w którym pokażesz, jak zachęcić innych do zdrowego stylu życia. Materiał nie musi być profesjonalny – liczy się Twoja energia i zaangażowanie!
Masz czas na nagranie i załadowanie filmiku na stronie https://ddob.com/pozdro do 5 grudnia br. REGULAMIN ORAZ SZCZEGÓŁY AKCJI PoZdro! – KLIK! KLIK!
W ramach kampanii PoZdro! na platformie DDOB, która wystartowała w 14.11 br., w Światowy Dzień Walki z Cukrzycą, podpowiadamy jak zacząć prowadzić zdrowy styl życia, co zminimalizuje zagrożenie zachorowania na cukrzycę typu 2. Aha i jeszcze jedno – akcja PoZdro! nie wywróci Ci życia do góry nogami, ale cukrzyca już może to zrobić.
Koniecznie zobacz video, w którym Billie Sparrow rozmawia z Danielą oraz Stasiem na temat zmiany ich trybu życia. Zaczęli uprawiać sport i lepiej się odżywiać, żeby nie dosięgła ich cukrzyca typu 2. Oczywiście również wzięli udział w akcji PoZdro! – są naszymi Super-absolwentami ☺!

Nie daj się cukrzycy typu 2! Trzymajcie się! #pozdro