Na wtorkowym spotkaniu z przyjemnością gościliśmy przedstawicieli Urzędu Miasto Lublin, przedstawicieli Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Dyrektorów i pracowników lubelskich szkół.

Tematem konferencji były szkolne wyzwania dla zdrowego odżywiania w ramach programu „Jedz z Głową”*.

Podczas spotkania podsumowaliśmy Program „Jedz z Głową”, wręczyliśmy dyplomy zwycięzcom konkursu „Obiad z Głową”, a następnie zaprosiliśmy na cześć praktyczną, czyli … warsztaty kulinarne ! To doskonała okazja, aby pod okien ekspertów z Instytut Eligo powiększyć swoją wiedzę i poznać kilka ciekawych pomysłów na smaczne i zdrowe potrawy.

Spotkaniu towarzyszyła duża dawka pozytywnej energii. Dziękujemy za udział w Konferencji! Życzymy dużo zdrowia oraz wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

*Program realizowany z budżetu Miasta Lublin.