W niedzielę, 25 października w Centrum Sportu AKADEMOS, odbyły się bezpłatne zajęcia sportowe dla uczestników programu PoZdro! z Lublina oraz ich rodziny. Tym razem do wyboru były warsztaty taneczne z salsy oraz zajęcia karate z mistrzem świata, Danielem Iwankiem. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!
Salsation to połączenie techniki tańca, treningu funkcjonalnego i świetnej zabawy. Nic dziwnego, że naszym uczestnikom te zajęcia bardzo przypadły do gustu. Pod bacznym okiem prowadzącego warsztaty, Michała Kociuby, zapoznali się oni m.in. z podstawowymi ruchami salsy i ich techniką.
Z kolei karate tradycyjne daje najwyższej jakości korzyści fizyczne, ponieważ trening obejmuje dynamiczne użycie całego ciała. Na zajęciach oprócz elementów sztuki walki czy stretchingu, można było zapoznać się z technikami koncentracji, działającymi korzystnie na stan umysłu i emocji. Warsztaty poprowadził trzykrotny Mistrz Świata – Daniel Iwanek.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia: