Zapraszamy do wsparcia społecznych projektów Fundacji Medicover. Przekaż 1,5% podatku.

Fundacja Medicover jest organizacją pożytku publicznego (OPP). Powstała w 2007 roku z inicjatywy Medicover. Swoim działaniem realizuje społeczną misję firmy w obszarze zdrowia oraz niesie pomoc potrzebującym poprzez organizowanie akcji charytatywnych i wolontariatu pracowniczego dla pracowników Medicover i Synevo. Działalność Fundacji Medicover opiera się na globalnym doświadczeniu i wiedzy Medicover z zakresu medycyny oraz zdrowia publicznego.

Fundacja Medicover koncentruje się na prowadzeniu zakrojonych na szeroką skalę programów profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Różnorodne i dostosowane do grup docelowych (dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin, seniorów) projekty bezpośrednio lub pośrednio przyczyniają się do poprawy zdrowia, jakości życia,
a także szerzenia świadomości na temat zdrowego stylu życia. Innowacyjne narzędzia cyfrowe stworzone przez Fundację dla szkół, nauczycieli i pielęgniarek szkolnych mają na celu poprawę zdrowia dzieci poprzez lepszą diagnostykę i zwiększanie poziomu aktywności fizycznej uczniów.

NASZA MISJA

Promujemy zdrową przyszłość dzieci poprzez edukację i profilaktykę. Wierzymy w świadome pokolenia dbające o własne zdrowie.

Zapraszamy do wsparcia naszych społecznych projektów.
Wystarczy wypełniając swój PIT wpisać numer KRS Fundacji Medicover 0000283132
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Zespół Fundacji Medicover