Z okazji startu z badaniami przesiewowymi w IV klasach szkół podstawowych we WROCŁAWIU i pobliskich gminach, zachęcamy do obejrzenia filmu, który przedstawia NA CZYM POLEGA PROGRAM I BADANIA PRZESIEWOWE POZDRO! Badania mogą uratować życie Twojego dziecka!

• Czy jesteś rodzicem dziecka z WROCŁAWIA, które chodzi do IV klasy szkoły podstawowej?
  • Masz ostatnią szansę, aby Twoje dziecko wzięło udział w bezpłatnym i bezbolesnym, szkolnym badaniu PoZdro!, przeprowadzanym w trakcie godzin lekcyjnych
  • Napisz do: katarzyna.kostuch@medicover.pl i zapytaj, czy Twoja szkoła bierze udział w akcji
  • Jesteś z podwrocławskiej gminy? Napisz i dowiedz się co zrobić, aby zaangażować gminę w działanie!
  • Następnie wystarczy, że wyrazisz zgodę na badanie dziecka – podpiszesz formularz zgody, który znajdziesz TUTAJ lub otrzymasz od wychowawcy w klasie. Wypełnij go, podpisz i oddaj wychowawcy.

Zapraszamy i życzliwie zachęcamy do wzięcia udziału przez dziecko w badaniu, tzw. Kompleksowej Analizie Zdrowotnej PoZdro! (KAZ) w szkole. Drodzy rodzice, podejmijcie dobrą decyzję! To nic nie kosztuje, nie jest czasochłonne, a może nawet uratować życie!

Poznaj fakty JAK DZIAŁA POZDRO!